Zajrzyj do naszego działu z ebookami i znajdź coś dla siebie. Jeśli którakolwiek z pozycji spodoba Ci się, napisz do nas a dostaniesz dostęp, który umożliwi Ci przeglądanie wszystkich naszych materiałów. Kliknij tutaj i zobacz co możemy Ci zaproponować.
2018 © Wszyskie prawa zastrzeżone przez Harmony Coaching.
Powered by Zone Zero
GFX: DIZAJNOVA
izba coachingu
  • Newsletter

    Newsletter

  • Logowanie

    Zaloguj się

Harmony Coaching

Zmień rozmiar tekstu:

Jak pracuję

Czwartek, 14 Luty 2013

Główną formą mojej działalności jest coaching. 

W coachingu widzę ogromną siłę i potencjał, który tkwi w fakcie, że rozwiązania nie są narzucone, ale wygenerowane przez klienta. Po co więc klientowi coach? Coach czasem jest jak lustro, które pokaże prawdę od nas, jakiej sami nie dostrzegamy - tym bardziej, że prawdę widzianą z innej perspektywy. Czasem jest jak katalizator, który właściwym pytaniem skieruje uwagę klienta na rzeczy, na które nie patrzy. 
Coaching często pomaga odnaleźć motywację i sens działania. Umożliwia też odnalezienie wiary we własne siły i spotkanie z własnym potencjałem – który ma każdy z nas.

Praca z coachem pozwala zrozumieć schematy własnego działania, zdefiniować i pokonać ograniczenia i czynniki hamujące, nauczyć się radzić sobie z wieloma sytuacjami, z którymi dotąd sobie nie radziliśmy. 

W coachingu opieram się na różnych nurtach i koncepcjach psychologicznych, takich jak Racjonalna Terapia Zachowań, Podejście Skoncentrowane na Rozwiązaniach, elementy psychologii behawioralnej, psychologii Gestalt czy NLP. 
Dodatkową formą mojej działalności są warsztaty i treningi grupowe i treningi indywidualne. W przypadku zainteresowania warsztatami i treningami spoza oferty - napisz do mnie, a odpowiem, czy mogę odpowiedzieć na Twoje potrzeby i oczekiwania.