Zajrzyj do naszego działu z ebookami i znajdź coś dla siebie. Jeśli którakolwiek z pozycji spodoba Ci się, napisz do nas a dostaniesz dostęp, który umożliwi Ci przeglądanie wszystkich naszych materiałów. Kliknij tutaj i zobacz co możemy Ci zaproponować.
2018 © Wszyskie prawa zastrzeżone przez Harmony Coaching.
Powered by Zone Zero
GFX: DIZAJNOVA
izba coachingu
  • Newsletter

    Newsletter

  • Logowanie

    Zaloguj się

Harmony Coaching

Zmień rozmiar tekstu:

Kim jestem?

Środa, 06 Marzec 2013

Jestem coachem, trenerem, specjalistą w zakresie doradztwa psychologiczno - pedagogicznego.

Głęboko wierzę, że Goethe dotknął prawdy, gdy rzekł: „zaufaj sobie, a będziesz wiedzieć, jak żyć” - zdanie to jest moim mottem, często do niego sięgam.

Jestem członkiem Izby Coachingu i dyrektorem Dolnośląskiego Oddziału Izby Coachingu z siedzibą we Wrocławiu.

Pracuję jako coach i trener z klientami indywidualnymi i biznesowymi zarówno w mieście Wrocław, jak i w innych lokalizacjach wskazanych przez Klienta w ramach wzajemnych uzgodnień.

   

 

Coaching jest dla mnie drogą, w ramach której klient - dzięki budowaniu zaufania do siebie i uważności na swoje potrzeby, emocje i wartości, może zbliżyć się do wewnętrznej harmonii, balansu, zwiększenia świadomości procesu swojego życia, ale również stanu flow i umiejętności życia tu i teraz. Pytania, które są dla mnie kluczowe, obejmują to, kim się jest i kim chce się być, w dążeniu do spełnienia swej życiowej misji - to dla mnie serce, centrum coachingu.

Z pracy z ludźmi czerpię ogromną radość i spełnienie. Szczególnie satysfakcjonujące dla mnie są sytuacje, gdy efekty osiągane podczas procesu coachingowego przekładają się na całe życie klienta, a nie tylko na obszar, w ramach którego odbywała się praca (np. gdy pozytywne zmiany w obszarze zawodowym przekładają się na sferę prywatną, poprawę jakości życia jako całości i ogólne poczucie szczęścia).