Zajrzyj do naszego działu z ebookami i znajdź coś dla siebie. Jeśli którakolwiek z pozycji spodoba Ci się, napisz do nas a dostaniesz dostęp, który umożliwi Ci przeglądanie wszystkich naszych materiałów. Kliknij tutaj i zobacz co możemy Ci zaproponować.
2018 © Wszyskie prawa zastrzeżone przez Harmony Coaching.
Powered by Zone Zero
GFX: DIZAJNOVA
izba coachingu
  • Newsletter

    Newsletter

  • Logowanie

    Zaloguj się

Harmony Coaching

Zmień rozmiar tekstu:

COACHINGOWE PROGRAMY GRUPOWE

Wtorek, 08 Styczeń 2013

PROGRAMY INTENSYWNE

 

- dla chcących wprowadzać zmiany zdecydowanie i są gotowi do intensywnego działania

Program intensywny to program 12 spotkań (90 minutowe grupowe spotkanie) w czasie 3 miesięcy.

W tym czasie sformułujesz wizję swojego życia i siebie samej po dokonaniu zmiany, jakiej pragniesz. Podejmiesz decyzję o działaniu, znajdziesz w sobie to, co Cię wzmocni i popchnie do działania, oraz pozbędziesz się tego, co Cię powstrzymuje, ogranicza i hamuje. Nauczysz się nowych strategii działania i radzenia sobie z sytuacjami trudnymi i zaczniesz je stosować. 

Zrobisz to, co sobie zaplanujesz – by po trzech miesiącach intensywnego wprowadzania zmian móc z dumą spojrzeć na to, co dokonałeś. Nadasz swojemu życiu nową jakość - czerpiąc więcej radości i satysfakcji. Przecież o to chodzi w życiu.

Spotkania odbywają się na skype, co daje komfort i wygodę. W razie jednogłośnego zapotrzebowania grupy możliwe jest realizowanie programu w ramach spotkań bezpośrednich.

Cena: 500 zł za cały program