Zajrzyj do naszego działu z ebookami i znajdź coś dla siebie. Jeśli którakolwiek z pozycji spodoba Ci się, napisz do nas a dostaniesz dostęp, który umożliwi Ci przeglądanie wszystkich naszych materiałów. Kliknij tutaj i zobacz co możemy Ci zaproponować.
2018 © Wszyskie prawa zastrzeżone przez Harmony Coaching.
Powered by Zone Zero
GFX: DIZAJNOVA
izba coachingu
  • Newsletter

    Newsletter

  • Logowanie

    Zaloguj się

Harmony Coaching

Zmień rozmiar tekstu:

COACHING WROCŁAW

Środa, 06 Marzec 2013

Punkt wyjścia

Na samym początku robisz ogląd sytuacji, w której jesteś – co sprawia Ci radość, co gniecie, co pcha do przodu. Przyglądasz się swojej hierarchii wartości i czy jest ona spójna z tym, gdzie jesteś dziś i gdzie chcesz się znaleźć.  Odkrywasz prawdziwe, często głęboko ukryte znaczenie, jakie ma dla Ciebie to, co chcesz osiągnąć. Analizujesz wszystkie aspekty swojego życia i ich zgodność ze swoimi marzeniami, planami oraz wartościami. 

Przyglądasz się temu, co w Tobie jest Twoim sprzymierzeńcem, a co sabotażystą – Twoim myślom, przekonaniom, nawykom. Uczysz się rozpoznawać swoje emocje i mieć na nie zgodę odkrywając, jakie niezaspokojone potrzeby się za nimi kryją. Uczysz się rozumieć siebie i swoją sytuację z nowej perspektywy. Jednocześnie uczysz się żyć „tu i teraz” lubiąc swoje życie, by pozbyć się frustracji, czuć się szczęśliwszym.

Przygotowujesz się, by wyruszyć w drogę zmiany z plecakiem pozytywnych, wzmacniających emocji.

Coaching w postaci indywidualnych sesji może być realizowany na terenie miasta Wrocław, jak również w wybranej przez Państwa lokalizacji.

Cel

Przyglądasz się temu, do czego chcesz dojść – kim będziesz, jak się będziesz wtedy czuł, co będziesz robił. Tworzysz inspirującą wizję przyszłości i siebie w niej. Malujesz obraz, w którym wyraźnie wskazujesz, jaka zmiana musi nastąpić, abyś mógł mieć lepsze relacje, więcej satysfakcji z pracy czy bardziej dbał o samego siebie. Widzisz, jak jedna sfera życia wpływa na drugą i decydujesz, jak harmonijnie je w przyszłości względem siebie ułożyć. Budujesz swoją motywację i siłę do drogi.

Coaching Wrocław - Zapraszam na sesje.